0 212 275 7 275
Whatsapp : 0 538 095 22 52

Ekilen Saçlar Ne Zaman Çıkar ?

Ekilen Saçlar Ne Zaman Çıkar ?

By : on : 15 Nisan 2016 comments : (0)

Saç ekimi sonrası hastalar genel olarak saçların ne zaman çıkacağını merak ederler. Saç ekimi sonrası kişide saçların çıkması kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Genel olarak ekimden 6 ay gibi süre içerisinde saçlar çıkmaya başlar.

Bugüne kadar kişiler saçsız olarak durdukları için 6 ay gibi bir süre onlar için çok uzun bir süre olacağını düşünmüyoruz.

Saç ekimi sonrasında saç derisinde kabuklanmalar meydana gelebilir. Kabuklanma gibi bir durumla karşılaşıldığında hiç telaşa gerek yoktur. Bunlar saç ekiminden sonra olması gereken durumlardır. Bu kabuklanma kısa sürede geçer ve tamamen kaybolur. Saçlar 6. Ayda çıkmaya başlamasıyla beraber 10. ay’a gelindiği zaman tamamen çıkar ve artık uzama durumu daha hızlı bir şekilde görülür. Artık saçlar daha canlı ve doğal bir hal alır.

Saç ekiminden sonra daha canlı ve doğal bir görünüm elde etmek isteniyorsa mutlaka işlem öncesinde iyi bir araştırma yapılması gerekilir. Hasta karar vermeden merkez ve doktor araştırmasını iyi bir şekilde yapıp karar vermelidir.

hospitaleste

Author

view all posts

Bir Cevap Yazın

Online Bilgi Al

Saç Ekimi ve Plastik Cerrahi Hakkındaki Sorularınızı Yanıtlıyoruz...
English | Arabic | Italiano| Español| Deutsch