0 212 275 7 275
Whatsapp : 0 538 095 22 52

Saç Ekiminde Doğal Görünüm

Saç Ekiminde Doğal Görünüm

By : on : 15 Nisan 2016 comments : (0)

Saç ekimi operasyonunda doğal bir görünüm elde etmek için yapılacak birkaç işlem vardır. Bunlardan bir tanesi kişiye göre belirlenen işlemdir. Bu işlem doğru seçilmelidir. Saçın doğal biçimine uygun olmalı ve doğru açıda yerleştirilmiş olmalıdır. Bu uygulamalar doğru olursa saç güzel bir derecede doğal bir görünümde sahip olacaktır.

Doğal görünümün daha ideal olması kişinin yaşı ile de değişebilir. Erkek tipi saç dökülmesi ömür boyu devam eden bir durumdur. Fakat 35 yaş üstünde saç dökülmesi hafifler. Bu yaşın altında saç ekimi operasyonu yaptıran kişiler işlemden sonrada dökülme olacağını bilmelidirler.

Saç ekim operasyonu sonrasında kabuklu bir görünüm oluşacaktır ama bu görüntü 5-6 gün içerisinde her gün yıkadığınız takdirde normale düzelecekti. Ekilen yeni saçlarda 3 ay süresinde çıkmaya başlar. Değişim 5 ay içerisinde hissedilecektir.

Kişiye göre yapılmış doğru ve profesyonel bir saç ekimi işlemi yaşam boyu devam eden doğal bir görünüm bırakacaktır. Sonuca varıldığında bu doğallığı sizde fark edersiniz.

hospitaleste

Author

view all posts

Bir Cevap Yazın

Online Bilgi Al

Saç Ekimi ve Plastik Cerrahi Hakkındaki Sorularınızı Yanıtlıyoruz...
English | Arabic | Italiano| Español| Deutsch