0 212 275 7 275
Whatsapp : 0 538 095 22 52

Saç Ekiminde Mega Seans

Saç Ekiminde Mega Seans

By : on : 15 Nisan 2016 comments : (0)

Megaseans tek bir sac ekimi uygulmasında alınan greft miktarının belli bir sayının üzerine cıkmasına denir. Fut tekniği ile kümeler halinde yapılan bu işlem sırasında ekilebilen saç miktarı 800-1000 grefti gecmezdi, megaseans ile bu sayı 4500-5000 greft üzerine cıkabilmektedir. Mega seans kellik derecesi çok ve dönor bölgesindeki saç kökleri yoğun kişilerde yapılabilen bir uygulamadır.

Mega seans ile 4500-5000 greft saç ekilebilmektedır. Bu işlem zahmetli ve uzun bir süreçtir. Megaseans ile sac ekimi yaptırabilmek için 12-15 saatlik bir zaman dilimine ihtiyaç duyulmaktadır. Şu sıralarda kullanılan metodların gelişmesi ile önceden ulaşılması zor olarak hedeflenen greft sayılarına artık megaseans ile ulaşılmaktadır. Bu metodla amac tek seferde ilave edilecek olan en cok greft sayısını kullanmak ve en az seans sayısı ile en olası sonucu almaktır.

Megaseans uygulamasında daha sık daha doğal daha kısa sürede istenilen sonuçlara ulaşılır.Şunu da belirtmekte yarar var bu yöntem ile ekim yapılacak bölgede aynı miktar greft sayısı elde etmek için tek seans uygulayarak bu bölgedeki sac köklerinin kaybolma ihtimalinide ortadan kaldırmış olunur.

Megaseans yöntemi öncelikle daha olsada diğer yöntemlerle ulaşılamayan ve yinelenen seans ücretleride düşünülürse aslında daha uygun olduğu ortaya çıkacaktır.

hospitaleste

Author

view all posts

Bir Cevap Yazın

Online Bilgi Al

Saç Ekimi ve Plastik Cerrahi Hakkındaki Sorularınızı Yanıtlıyoruz...
English | Arabic | Italiano| Español| Deutsch