0 212 275 7 275
Whatsapp : 0 538 095 22 51

Terleme Önleme

Aşırı Terleme Tedavisi

Botoks®, aşırı terleme sorununda en başarılı sonuç veren bir tedavi yaklaşımıdır.

Yaz aylarında terlemenin üst noktaya geldiği dönemlerde oluşan kötü kokulardan ve kıyafetlerde oluşan lekelerden herkes kurtulmak ister. Bu durumlardan kurtulmak için en etkili uygulamalardan birisi aşırı terleyeme karşı Botoks ® uygulamasıdır.

Oluşan aşırı terleme (hiperhidroz) kişide görsel ve hijyenik sorunların yanında özgüven eksikliği de oluşturabilir. Aşırı terlemenin sebepleri içerisinde şeker hastalığı, Parkinson hastalığı, hipertiroid gibi farklı konular etkileyebilir. Tıbbi açıdan bir sorun teşkil etmez ise, aşırı terlemeye karşı Botoks® tedavi uygulamasına başlanabilir.

Botoks® ile aşırı terleme tedavisi günlük hayatını etkileyen tüm hastalarda uygulanabilir. Uygulama doktor tarafından 10-15 dakikalık bir işlem ile koltuk altı bölgesine uygulanır. Aşırı terlemeye karşı olan Botoks®  tedavisinin etkisi 6 ila 12 ay arasında değişkenlik gösterir. Vücudun genel terleme sisteminde olumsuz etkide bulunmaz.

Aşırı terleme yaklaşık dört ila yedi gün içerisinde azalmaya başlar. Uygulamanın bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Onlıne Konsültasyon

Sizi daha iyi bilgilendirebilmemiz için resim ve bilgilerinizi bize gönderin.

Onlıne Konsültasyon Formu

Doktora Sorun?

Saç Ekimi ve Estetik ile ilgili merak ettiklerinizi uzmanlarımız cevaplıyor.

Doktora Sor Formu

Biz Sizi Arayalım

Bize telefon numaranızı bırakın.
Uzmanlarımız sizi arayıp bilgilendirsin.

Biz Sizi Arayalım Formu

Online Bilgi Al

Saç Ekimi ve Plastik Cerrahi Hakkındaki Sorularınızı Yanıtlıyoruz...
English | Arabic | Italiano| Español| Deutsch