Genital Operasyon

Kişinin cinsel bölgesindeki estetik ve fiziksel sorunlar, kişide yaşam heyecanını ve kalitesinde bozukluklar meydana gelir. Bu sorunlardan kurtulabilmek için Genital Bölge Estetiği önerilmektedir.

Kadınlarda doğuştan gelen sıkıntılar, doğum sonrası ve yaşın ilerlemesi ile genital bölgede problemler oluşmaya başlamaktadır. Bu problemler çiftler cinsel olarak olumsuz yönde etkilemektedir. Vajina dudaklarında meydana şekil bozukluklar veya şekil bozuklukları operasyonlar ile sıkıntısız bir şekilde düzeltilir.

Son yıllarda kadınlar tarafından çok sık olarak tercih edilen bir yöntem haline gelmiştir. Genital estetik ameliyatları kişinin cinsel yönden kendilerini iyi hissetmeleri ve estetik bakımdan daha iyi bir şekle kavuşması için yapılmaktadır.

Genital estetiği operasyonları arasında en çok tercih edilen yöntem labioplasti yöntemidir. Labioplasti iç dudak estetiği anlamına gelmektedir. Labioplasti ameliyatı yaklaşık 30-40 dakika kadar sürmektedir. Operasyon lokal anestezi altında yapılmalı ve mutlaka ameliyathane ortamında yapılması gerekir. Hasta operasyondan sonra eve rahatlıkla gidebilmektedir.

Genital estetiği operasyonları sonrası fazla ağrı olmaz. Sadece hafif sancılar olabilmektedir. Bu durum da ağrı kesicilerle kontrol edilebilir.

Operasyon Sonrası Yapılması Gerekenler;

Labioplasti ve vajinoplasti ameliyatı sonrası cinsel organların özel solüsyonlar ile yıkanmalıdır.

Hasta 2-3 gün oturup kalkarken dikkat etmelidir.

3 hafta cinsel ilişki yaşanmamalıdır.

2-3 gün sonra banyo yapılmalarına izin verilmektedir.

TOP
Whatsapp Hattı
Canlı Destek
Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!